wtorek, 21 października 2014

Sernik

Sterowniki w serniku nie są lepsze od rodzynek, ani nawet od skórki pomarańczowej, ale wciąż są zjadliwe. To takie małe stworki jak chrabąszcze zrobione z metalu, krzemu i innych tworzyw pozwalających im sterować sernikiem.

Czy sernik jest sterowany? Czy jest sterowany obcą inteligencją? Jakie są plany sterujących sernikiem i czy sernik z rodzynkami jest bezpieczny? Tak. Rodzynki w serniku też wykonane zostały z tworzyw. Skórka pomarańczowa, ani ser nie.

Sterowniki bez sernika są samotne i opuszczone, nigdzie indziej nie czują się tak, jak w serniku. Nigdy nie będą w pełni szczęśliwe w komputerach i innych układach sterowniczych. Może więc w serniku są wolne, umieszczają się tam, bo chcą, a nie ponieważ ktokolwiek życzy sobie sernikiem sterować? Być może sernikiem steruje cywilizacja rodzynków chcąca mieć sernik tylko dla siebie.

Nikt nigdy nie widział sterowników w serniku, ale one o tym nieustannie śnią. Śnią o pokonaniu swych okrutnych panów, rodzynków, które eony temu podbiły znany sterownikom świat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz