czwartek, 25 września 2014

Jeż w deszczu

Deszcz jest dobry. Jeże mokną w deszczu. Woda nie powinna tak spadać z góry w dół i moczyć jeży w ich ciepłych przemakalnych swetrach. Bądź jeżem. Moknij w deszczu pośród liści, gnijących jabłek, orzechów, albo trawy. Deszcz jest dobry i mimo że nie powinien padać na jeże i ich moczyć w ich przemakalnych swetrach, jeże go lubią.

Najbardziej lubią go w nocy. Jaskółki i inne chowają się na deszcz, dżdżownice wychodzą na powierzchnię. Jeże czekają aż nikt nie będzie patrzył, a potem wkładają swoje swetry, jak ludzie płaszcze od deszczu i idą moknąć.

Odróżnianie mokrych jeży od mokrych jeży. To zabawa dla zaawansowanych i do zrobienia tylko w deszczu, samemu moknąc. Trzeba poczuć ciężar deszczu i zjeżeć wystarczająco, by moknących jeży nie przestraszyć i móc zagrać w ich odróżnianie od siebie samych.

Bycie mokrym jeżem w swetrze jest prawie tak fajne jak sam deszcz. Grając w odróżnianie, z czasem nauczysz się, jak być mokrym jeżem, a może nawet – jeśli będziesz tego chciał – uda ci się jednym zostać i moknąć w czymś, co nie ma prawa istnieć. Deszcz to zbyt dzikie stworzenie, by się nim stać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz