piątek, 30 maja 2014

Generator absurdu

Dziś absurd z puszki. Puszka.

Snape odejmujący Gryffindorowi jeden przez drugiego, a taki jakiś zasmutkowany jak Śmierć, wuj Dinozarł wiedział kim jest, jak nas żaden z dębowych drzwi, które przed oczami mamy, nie... Za to Geralt to jest też silna aktywność wulkaniczna, bo z kraterów wypłynie cały kontynent magmy. A następnie okres górotwórczy. I to jeszcze, co do ciebie niestety utopie mają liczne zaufania do tej żyrafy w ogóle.

Czy to znaczy on nie dla Rory'ego w jaki sposób wyraził swój płacz i zgrzytanie zębami? Dlatego że to takie wewnętrzne oko, jeszcze nie, właściwie zależy ile wewnętrznego mózgu zajmuje takie rzeczy, ale mugole reagujący na nawias kwadratowy to nie był dobry pomysł. W porównaniu z podłogi.

Lecz dlaczego Snape w zielonej szacie na cmentarzu, a Voldemort odmieni swoje tajne zawołanie na: „Tylko spin, masz rację, Panie”. To jakaś niezmienna temperatura, ponieważ wszystko zaczyna reszta nogi, wiecie sami, oraz w palcach, ale mógł okłamać Hannibala. W każdym razie mówią, że tylko uszy powstrzymują ją od przekształcenia się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz