czwartek, 16 maja 2013

Sekta Igoropodobnych Czyś

Tam należymy, mamy nawet swoją ST, która jest Już Nie ST, bo ma niebieskie TARDISowe drzwi i lampę i mobilność i tak naprawdę jest KryptoST, bo ma swoje wnętrze jak miała dawniej.

To takie miejsce na dziwności, na igorzenie, które przyszło nam z przypadku właściwie. Był pomysł na specjalność z zasady: "Tamto pierwsze za długie, więc dlaczego w sumie nie to" choć potem pojawiła się myśl, że mogliśmy wymyślić lepiej pasujące, ale już za późno, bo pojawiły fię konsekwencje i w sumie nie żałujemy.

Była też tam ST, którą przez igorzenie przejęliśmy i tak jak wcześniej nasza część, która jest PT, ST zaczęła wychodzić w inne miejsca w internetach. Po tym jak zmieniła się w Już Nie ST i przybrała niebieskość od innego naszego maniaczenia, gdy mogła być oficjalnie mobilna, tak jak PT jest z natury. Albo trochę przed, czas się nas nie trzyma, więc mogło być przed, ale potem w większym stopniu.

To* przyszło z naszego domu, z naszej Sekty Igoropodobnych Czyś, które jak "podobne" znaczy, mogą być całkiem różne od Igorów.

P. S. A teraz domyślajcie się, co znaczy skrót ST. Mwhahahaha!!!**

 * Jak i dużo innych zmieniających kim jesteśmy.
** No dobra, wiemy, że i tak nikt spoza dsc.pl tego nie czyta, więc oczywiście wiecie czym jest ST.

9 komentarzy:

 1. Wypraszam sobie! Co to za bawienie się stereotypami? Ja nie jestem z DW i np. nie wiem czym do jest to całe ST. Mi się tylko ze Star Trekiem ten skrót kojarzy, ale to dlatego że wewnętrzny geek jak zwykle się odzywa.
  To może mnie ktoś oświecić? T__T

  Zelu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zelku, ależ ty też masz konto na dsc.pl. Nie nasza wina, że się tam nie udzielasz ;> A ST to ST oczywiście, czyli Już Nie ST, czyli KryptoST, czyli Sala Tortur ;>
   Gin&PT

   Usuń
  2. Dlaczmóż to salę Tortur do inicjałów skracasz? I nie mów, że ty też masz Salę Tortur? Chyba już nie tylko przed Arsis będę musiał uciekać jak powiem że Elementary jest lepsz--

   Zel

   Usuń
  3. To jest ST powstała na dsc.pl, gdzie wszyscy ją tak skracają, bo wszyscy wiedzą czym jest ;> A ja ją mam dlatego, że patrz trefć pofta Zelku.
   Gin&PT
   P.S. Elementray nie jest lepsze.

   Usuń
  4. A cototo to to już osobitych sal tortur u was nie ma tylko wszyscy jedną wspólną mają? To jak Arsis swoje sadomas-- *ehem* kontrowersyjne działania przedstawia?
   I nie przeczytam, za dużo tekstu. :P

   Zel

   P.S. Jest. Nie znasz się. ;P

   Usuń
 2. U nas nigdy nie było sal tortur. Była Sala Tortur. Wspólna dla całej Discworldii. A potem przeszła na nas ;> A, że Arsis też jest nami, to jest współwłaścicielką naszej ST.
  Gin&PT
  [PT spogląda na Zelka z dezaprobatą] You know you're wrong.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukałam informacji na temat Twojej Sali Tortur na discworld.pl, ale nic nie znalazłam, oprócz kilka pojedynczych postów, że takie coś istnieje, ale czym ta sala dokładnie jest?Nie wiem, to jakiś smutny epizod z życia, czy jakieś miejsce w Twojej, gdzie tworzysz różne historie? Jeśli potrafisz, wytłumacz to proszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie to nie jest smutny epizod z życia, to jest Discworldiowy absurd, ten widoczny w shoutboxie i jego archiwum, widocznym od już dość dawna tylko dla użytkowników forum. I nawet nie przez nas ST została stworzona, my ją tylko przejęliśmy na fali igoryczności i pokochania "Doctora Who" (dlatego wygląda niezmiernie podobnie do TARDIS i została mobilna). Nie jest to też miejsce na tworzenie historii*, to po prostu konstrukt myślowy, w którym "przemieszamy się" pomiędzy różnymi miejscami w Internecie, w których funkcjonujemy.
   Gin&PT

   * Te powstają w naszym mózgu.

   Usuń
  2. OK, dzięki.

   Usuń