środa, 22 maja 2013

Awaria kawy

Dziś wpis poświęcony graficznym. Fajnie się takie rysuje nie przejmując tym, że się nie umie wcale.Jak przekonuje nas w tym roku akademickim nasza uczelnia kawa może mieć awarię. I my jej wierzymy, my niesiemy dalej ten kaganek oświaty: kawa może mieć awarię. A już zwłaszcza ta ziarnista. Czym jest wywołana i jak się ją leczy i czemu to tak długo trwa to tajemnica przez kawowe ziarna od pokoleń strzeżona, przekazywana już po zziarnieniu, możliwe, że umykająca jak neutrina w procesie podwójnego rozpadu, podczas przemiany w mieloną. To by tłumaczyło, dlaczego mielonej nie dopadła awaria i jak jej nie naprawić.Opowieściotwórcz może wyglądać różnie, to dziwny stwór, który nie wiadomo czym się zajmuje, nie wierzcie, że tworzy opowieści, to nie on, to ludzie i ludzie, a być może nawet jeden ludź, je tak, a nie inaczej nazwali. Opowieściotwórcze są wszystkim i mają w przodkach jaszczurki, być może dinozarły, albo smoki.

Oraz specjalnie dla Adeenah Clara-patyczak, dla niepoznaki narysowana w towarzystwie Doktora-patyczaka.Gin&PT

3 komentarze:

 1. Dziękuję za Clarę, piękna jest. I ten wyszukany strój... <3 Jestem dumna z wybuchu kreatywności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ano Clara jest piękna, ale muszę też dodać, że opowieściotwórcz został doskonale uchwycony, a przynajmniej dokładnie odpowiada moim wyobrażeniom. Po zobaczeniu tych dwóch obrazków wysnuwam następujący wniosek do rozważenia: twierdzenie, że nie umiesz rysować, jest fałszywe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazgrać umiemy, zosiu. Bazgrać, bez przemyśliwania koncepcji i innych tego typu fanaberii, które sprawiają, że człowieki potrafią rysować.
   Gin&PT

   Usuń