czwartek, 18 kwietnia 2013

Nie rozdeptuj żaby


Oto żaba.

*


Oto żaba na twardym podłożu.Oto żaba na miękkim podłożu.Oto żaba wgnieciona w miękkie podłoże.

Nie pytajcie nas dlaczego ponder narysował żabę w dżemie... Zresztą, dżem też się liczy jako miękkie podłoże, więc niech mu będzie .


Żaby - tej drugiej - nie wolno rozdeptywać. Bo może się rozgnieść cała i już nie powstać, a żaby dobre są, nie tylko jako udka, łagodne i mogą wziąć odwet. Znaczy nie te rozgniecione**, tylko ich pobratymycze.

Żaba jak zdechnie to widzi nic:bo żaba jak żyje to wie, że nie ma piekła, ani nieba i jak zdechnie ma problem, bo nie ma gdzie pójść, to znaczy doskakać. Więc rozdeptywanie żab jest złe.

Na twardym podłożu. Na miękkim podłożu, to co innego. Można je rozdeptywać do woli, a one i tak nie zostaną rozdeptane, tylko wgniecione i mogą się podnieść, wygrzebać i skakać dalej, tam gdzie wcześniej skakały, albo powziąć zemstę na wde... Żartowaliśmy. Żaby są miłymi, przyjaznymi stworzeniami*** i chętnie by się z wami zaprzyjaźniły, tylko nieśmiałość no i nie potrafią mówić po ludzkiemu. I w żadnym razie nie obrażają się za rozdeptywanie na miękkim podłożu. Ba, można nawet wywnioskować, że są za to wdzięczne, a przynajmniej w okresie godowym.Wdeptania w podłoże żaba, to atrakcyjna żaba.

Nie wierzcie jak wam mówią, że żaby są nieprzyjazne i w ogóle i powinniście się bać etc. itd. Nie ma krwiożerczych żab. Nie ma... To znaczy poza tymi, które są, bo kiedyś miejsce miał pewien zabawny incydent z gigantyczną żabą, kosmitą i śrubokrętem i po nim niektóre żaby z odległych klanów wciągnęły ludzi do swojej diety. To naprawdę był zabawny incydent.

Nie rozdeptujcie więc żab, bo będzie z wami źl... to znaczy, bo żaby to fajne potwory są i w ogóle. [odchodzą obłąkańczo uśmiechnięci]


* Rysunki by Ponder.
** Chociaż, w sumie, kto wie, co się takiej zdechłej już żabie może w mózgu wykluć za myśl.
*** To znaczy poza tymi, które nie są.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz