niedziela, 3 lutego 2013

Wstępniak


Nasz mózg postanowił, że mamy otworzyć ten blog. Oczywiście pojawiły się wątpliwości (w sensie "nieee, to jednak nie jest dobry pomysł, nie zrobimy tego, nie, a może jednak warto, to świetna idea, nie to głupie, nie ma mowy"). Pojawiła się też Arsis, z którą dzielimy swój mózg i pomysły i ona nas skusiła ostatecznie (i to wcale nie jest tak, że i tak byśmy otworzyli ten blog, wcale ani trochę nie).
Będziemy tu pokazywać nasz absolutny brak szacunku do instytucji pamiętnika, absurd w najczystszej postaci, działanie naszego mózgu, całkowity brak głębi i w końcu  - być może - także nasze życie. Ale. Nie obiecujemy wiernego oddania tego, co się w nas i poza nami dzieje.
Ambitnie planujemy wrzucać jedną notkę w tydniu (i może jeszcze jakieś pomiędzy), tydzień licząc od poniedziałku do poniedziałku. Także zostaliście ostrzeżeni. Mwhahahahaha!!!!! (tak, tak. oczekujcie mnóstwa szaleńczego śmiechu).
Gin&PT

3 komentarze:

 1. Pomysł zacny, TARDISki jeszcze bardziej zacne, a ja, jako osoba uzależniona od absurdu, zajrzę tutaj pewnie nie raz. Trzymam kciuki za blog ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękować. Postaramy się utrzymać absurd na odpowiednim poziomie :)
   Gin&PT

   Usuń
 2. Szaleńczy śmiech to to co Mroczni Lordowie lubią najbardziej. Na pewno będę zaglądał. ;]

  Imperator Zelaznostopy

  OdpowiedzUsuń